Serra Charm House
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Serra Charm House Ubajara ligt op 5 minuten wandelafstand van het Arrocha Park en omvat een privéparkeerplaats voor degenen die met de auto reizen. Deze accommodatie bij particulieren is gelegen niet ver van Igreja Matriz de Ubajara.
Te voet bent u binnen 10 minuten in het centrum van Ubajara. Dit appartement bevindt zich binnen 2 km afstand van het Nationaal Park Ubajara.
Serra Charm House omvat een complete keuken, die een koelkast en een oven verleent. In de buurt van deze accommodatie kunnen gasten genieten van diverse sportmogelijkheden, zoals fietsen.
- Locale bezienswaardigheiden
- het Ubajara Nationaal Park2,6 km
- Gruta de Ubajara2,9 km
- Arrocha Park300 m
- Parque Nacional de Ubajara1,2 km
- Cachoeira do Boi Morto1,8 km
- Ingreja Matriz500 m
- Mirante do Parque Nacional de Ubajara2,9 km
- Igreja Matriz de Ubajara500 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Gratis parkeren
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ontspannings-/ TV-kamer
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Serra Charm House in het stadscentrum te komen?
Het duurt 10 minuten lopen om van Serra Charm House naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Serra Charm House te boeken?
De prijs van het boeken van Serra Charm House is $118. - ❓
Beschikt Serra Charm House over parkeergelegenheid?
Serra Charm House heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Serra Charm House?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Serra Charm House.